top of page

KADERNÍCKE SLUŽBY

V MIRRORS JE VAŠA KRÁSA A POHODA NA PRVOM MIESTE. VERÍME, ŽE SPRÁVNE ZVOLENÉ PROCEDÚRY A STAROSTLIVO VYBRANÉ POSTUPY ZARUČIA, ŽE SA BUDETE CÍTIŤ NIELEN DOKONALE, ALE AJ VYZERAŤ BEZCHYBNE. SME HRDÍ NA TO, ŽE SME SA ZAVIAZALI K NEUSTÁLEMU VZDELÁVANIU, VÝBERU ŠPIČKOVÝCH PRODUKTOV A POSKYTOVANIU PROFESIONÁLNEHO SERVISU, ABY KAŽDÁ NÁVŠTEVA U NÁS BOLA PRE VÁS ZÁŽITKOM LUXUSU A POHODY. 

V SALÓNE MIRRORS KLADIEME MIMORIADNY DÔRAZ NA ZDRAVIE A KVALITU VAŠICH VLASOV. NAŠIM CIEĽOM JE, ABY KAŽDÁ KLIENTKA ODCHÁDZALA S POCITOM DOKONALEJ STAROSTLIVOSTI, KTORÁ JE PRISPÔSOBENÁ PRÁVE JEJ POTREBÁM A ŽELANIAM. NAŠI ODBORNÍCI SÚ TU PRE VÁS, ABY VÁM PORADILI, AKO SA O SVOJE VLASY STARAŤ AJ DOMA, A ABY VÁM POMOHLI VYBRAŤ TIE NAJLEPŠIE PROCEDÚRY PRE ICH OSLNIVÝ VZHĽAD A ZDRAVIE. 

NENECHAJTE SVOJU KRÁSU NA NÁHODU. DOPRAJTE SI CHVÍĽKU LEN PRE SEBA A OBJAVTE, AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ZVÝRAZNIŤ VAŠU PRIRODZENÚ KRÁSU A DODAŤ SEBAVEDOMIE. REZERVUJTE SI TERMÍN EŠTE DNES A NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ V PROSTREDÍ, KDE JE PRVORADÁ VAŠA SPOKOJNOSŤ A KOMFORT. V SALÓNE MIRRORS SME TU PRE VÁS, ABY SME SPOLOČNE OBJAVOVALI KRÁSU VO VŠETKÝCH JEJ PODOBÁCH. TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU! 

Strihanie

STRIHANIE

od 35,- EUR

farbenie a zosvetlovanie

FARBENIE

Od 50,- EUR

regenračné vlasové terapie a kúry

VLASOVÁ TERAPIA

Od 30,- EUR

bottom of page