top of page
KRÁSNY DEŇ ŽELÁME MILÉ DÁMY! (Príspevok na Facebook).png

O NÁS

Vítame Vás v MIRRORS,

 

Vašom salóne krásy, kde sa každá návšteva stáva cestou za objavením a oslavou Vašej jedinečnosti. Nachádzame sa v pokojnej časti Bratislavy, kde spájame vášeň pre krásu s výnimočnosťou služieb, aby sme Vám ponúkli niečo viac než len bežný salón krásy. Sme miestom, kde sa starostlivosť o zákazníka stáva umením a kde Vaše želania a potreby formujú základ našej filozofie.

 

V MIRRORS veríme, že krása nie je len o vzhľade. Je to o pocite, ktorý z Vás vyžaruje, keď sa cítite sebavedomo a spokojne. Naše služby sú navrhnuté tak, aby odrážali toto presvedčenie, poskytujúc personalizovaný prístup, ktorý zohľadňuje Vaše individuálne želania a potreby. Od momentu, keď prekročíte náš prah, Vás očakáva zážitok, ktorý prekračuje hranice tradičnej starostlivosti.

 

Využívame len tie najkvalitnejšie produkty, aby sme zabezpečili, že každá služba nielen splní, ale aj prekoná Vaše očakávania. Naši odborníci sú majstri svojho remesla, pripravení poskytnúť nadštandardnú úroveň služieb, ktoré Vás obklopia pocitom luxusu a pohody.

 

V MIRRORS si ceníme krásu vo všetkých jej podobách a usilujeme sa o to, aby náš salón bol miestom, kde sa každá žena cíti výnimočne a cenene. Naša vízia prekračuje poskytovanie služieb; chceme byť zdrojom inšpirácie, kde každá žena môže nájsť priestor na objavovanie a oslavovanie svojej jedinečnej krásy.

 

Objavte Salon MIRRORS - miesto, kde sa očakávania stretávajú s majstrovstvom a kde každá návšteva zanechá nezmazateľnú stopu vo Vašom živote. Ponúkame Vám nielen služby, ale zážitok, ktorý oživí Vašu krásu a posilní Vaše sebavedomie. Príďte a staňte sa súčasťou našej komunity, kde krása a umenie idú ruka v ruke, a objavte novú úroveň starostlivosti o seba, ktorá zvýrazní to najlepšie vo Vás.

 

Vitajte v MIRRORS - kde Vaša krása a spokojnosť sú našou prioritou.

 

MIRRORS. ODRAZ VAŠEJ JEDINEČNOSTI.

NÁŠ TÍM

Our Beauty Crew

PETRA senior hairstylist

PETRA

Senior Hairstylist

Hlavný školitel MARTOM pre SR/ČR

DARIA senior hairstylist

DARYA

Hair Stylist

Hair Stylist

MARINA nail and beauty expert

MARINA

Nail Top Master

bottom of page